Przekaźnik bistabilny - do czego służy?

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (14025)
Wiele osób zastanawia się do czego służy przekaźnik bistabilny i czy jego montaż w domu jest konieczny. To urządzenie umożliwia włączanie i wyłączanie oświetlenia z dowolnej liczby miejsc, dlatego nie są niezbędne w każdym domu, jednak w niektórych mieszkaniach na pewno znacznie ułatwią życie

Rodzaje przekaźników

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (5270)
Przekaźniki przemysłowe służą do wywołania zmiany stanu w obwodach. Te urządzenia reagują między innymi na zmianę napięcia lub natężenia prądu czy temperatury. Zwykle stosuje się je jako urządzenia, które reagują na wzrost lub spadek wartości, którą mają mierzyć.

Zastosowanie przekaźników w automatyce domowej i przemysłowej

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (3827)
Jakie jest zastosowanie przekaźników w automatyce domowej i przemysłowej? Jesteśmy przez nie otoczeni, ale czy wiem jakie jest ich zastosowanie? Blog Findernet spróbuje przybliżyć Wam ten temat!

Funkcjonalne czujniki ruchu i zmierzchu

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (2272)
Czujniki ruchu i zmierzchu to bardzo funkcjonalne i praktyczne urządzenia, mające zastosowanie przede wszystkim w instalacjach oświetleniowych oraz alarmowych. Ich stosowanie niesie za sobą wiele korzyści. Co to są za korzyści? Dlaczego warto je stosować? Na czym polega ich działanie? Gdzie można je zamontować? Gdzie je kupić? Jak dobrać odpowiednie czujniki ruchu i zmierzchu?

Jak dobrać najlepszy termostat pokojowy?

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (3056)
Termostat pokojowy to praktyczne urządzenie, dzięki któremu możemy kontrolować poziom temperatury w pomieszczeniach, na przykład w domu. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu urządzeń, różniących się wyglądem, sposobem montażu, oferowanymi funkcjami oraz oczywiście ceną.