Termostaty przemysłowe i Termoregulacja przemysłowa

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości termostaty przemysłowe do szaf. Znajdują one zastosowanie w przemyśle, w którym należy kontrolować temperaturę w szafach (np. w szafach chłodniczych czy szafach sterowniczych). Pozwalają na ustawienie i utrzymanie właściwej temperatury wewnątrz obudowy. W razie przekroczenia wartości ustawionej temperatury termostat do szafy sterowniczej uruchomi wentylator albo grzałkę. Dzięki niemu urządzenia wewnątrz mają zapewnione optymalne warunki do pracy. W naszej ofercie znajdują się termostaty przemysłowe uznanych producentów, np. marki Finder. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Termostaty przemysłowe — rodzaje i zastosowanie

Termoregulacja przemysłowa pozwala na przedłużenie żywotności urządzeń, minimalizując ryzyko awarii spowodowane zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturą. Termostat przemysłowy może służyć do regulacji ciepła w piecach grzewczych, bojlerach czy do sterowania pompami. 

Termostaty do szaf i obudów mogą być:

  • mechaniczne,
  • elektroniczne,
  • pojedyncze, stosowane do grzałki albo do wentylatora,
  • podwójne — do grzałki i wentylatora,
  • w wykonaniu EX,
  • kontrolujące wilgotność — higrostaty.

Termostaty do szaf sterowniczych znajdują szerokie zastosowanie w wielu obiektach przemysłowych, m.in.: halach magazynowych.

Termostaty przemysłowe – gdzie kupić?

Termostaty przemysłowe mogą Państwo kupić w naszym sklepie online w dobrej cenie. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko dużą precyzją, ale również odpornością na przeciążenia. A teraz wybór urządzenia w naszym sklepie jest jeszcze prostszy – dzięki zaawansowanej wyszukiwarce mają Państwo możliwość znaleźć termostaty według modelu, producenta i specyfikacji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo termoregulację przemysłową, termostaty do obudów, termostaty szaf sterowniczych i termostaty przemysłowe. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jaki produkt będzie dla Państwa najlepszy, zapraszamy do kontaktu z konsultantem przez telefon lub e-mail. 

Posiadamy także termostaty pokojowe, ściemniacze czy wyłączniki zmierzchowe. Zapraszamy!