Wielofunkcyjne automaty do klatek schodowych

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości wielofunkcyjne automaty do klatek schodowych. To urządzenia, które automatycznie wyłączają oświetlenie na klatce schodowej po upływie zadanego czasu. Sklep internetowy Przekaźniki24.pl ma w asortymencie wysokiej jakości urządzenia marki Finder, które mogą być używane do sterowania oświetleniem w blokach mieszkalnych, domach prywatnych, a także budynkach użyteczności publicznej i biurach. Automaty do klatek schodowych pozwalają na znaczne zaoszczędzenie na energii elektrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Automaty do klatek schodowych — wygoda i bezpieczeństwo

Automaty do klatek schodowych z naszej oferty są łatwe w montażu, bo posiadają podwójne zaciski ułatwiające instalację, a także w razie potrzeby wymianę różnych elementów. Mają różne funkcje ustawień, dzięki czemu można je dostosować do aktualnych wymagań.

Pozwalają na wybór zakresu czasowego w przedziale od 30 sekund do 20 minut, a rozłączenie następuje przy przejściu sinusoidy przez zero. Dostępne są między innymi opcje:

  • "czyszczenie schodów", która pozwala na przytrzymanie światła przez cały czas sprzątania,
  • "ostrzeganie o wyłączeniu" sygnalizowana poprzez błyskanie się lampy, co daje czas na reset systemu.  

Funkcje migania i wstępnego wyłączania zapewniają działanie światła tak długo, jak to jest konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników. Stosowanie automatu klatkowego jest także wygodne i energooszczędne.

Automat wielofunkcyjny do klatek schodowych znajduje zastosowanie do systemów 3 i 4 przewodowych z automatycznym rozpoznawaniem systemów. Ma wskaźniki pracy LED. Może także posiadać podświetlane przyciski. 

Automaty do klatek schodowych przemysłowe i do domu – gdzie kupić?

Moduły do klatki z naszej oferty to wysokiej jakości urządzenia, dające gwarancję długiego użytkowania i prawidłowego funkcjonowania.  Jeżeli nie są Państwo pewni, jakie automaty do klatek schodowych kupić czy od jakiego producenta, to konsultanci sklepu z elektryką Przekaźniki24.pl (dawniej Findernet) z przyjemnością pomogą w wyborze. Oprócz tego wyjaśnią ich zastosowanie i specyfikację.

W naszym asortymencie dostępne są również inne elementy automatyki budynkowej, takie jak wyłączniki zmierzchowe, ściemniacze czy termostaty pokojowe. Zapraszamy!