Przekaźniki miniaturowe przemysłowe

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się przekaźniki miniaturowe przemysłowe uznanych firm Finder, Relpol czy Schneider. Finder to główny producent tych urządzeń, którego produkty są cenione i stosowane na całym świecie. Jest to zasługa ich solidnej konstrukcji, niezawodności oraz bezpieczeństwa użytkowania. Mają szerokie zastosowanie w urządzeniach elektronicznych, automatyce przemysłowej, układach pośredniczących, jak i sterujących. Mogą być montowane na szynę przy użyciu gniazd wtykowych albo bezpośrednio montowane na płytkach PCB. Zobacz, jakie przekaźniki miniaturowe i są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Jest 1324 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 1324 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 1324 elementów

Wysokiej jakości przekaźniki miniaturowe

Przekaźniki miniaturowe przemysłowe do gniazd i obwodów drukowanych w naszej ofercie to produkty z najwyższej półki. Można je u nas kupić w atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment jest bardzo rozbudowany, dzięki czemu łatwo znaleźć dopasowany do swoich potrzeb mikroprzekaźnik. Oferujemy między innymi przekaźniki miniaturowe, interfejsowe, bistabilne, elektromagnetyczne oraz elektromechaniczne o różnych parametrach.

Poszczególne modele mini przekaźników różnią się między sobą takimi parametrami jak:

  • liczba i rodzaj zestyków,
  • wartość napięcia znamionowego zestyków np. przekaźniki miniaturowe 125 V AC, 5 V, 24 V, 230 V, 250 V,
  • zakres temperatur pracy, który może wynosić nawet od -40°C do +125°C.

Jeśli nie wiesz, jakie wybrać przekaźniki miniaturowe, zachęcamy do zapoznania się z ich specyfikacją lub kontaktu z nami. Specjaliści sklepu internetowego przekaźniki24.pl (dawniej Findernet) pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt.

Oferujemy również pozostałe rodzaje przekaźników jak:

 

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!