Przekaźniki miniaturowe przemysłowe

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się przekaźniki miniaturowe przemysłowe Finder. Firma Finder to wiodący producent przekaźników, którego produkty są cenione i stosowane na całym świecie. To zasługa ich solidnej konstrukcji, niezawodności oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Jest 1551 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 1551 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 1551 elementów

Wysokiej jakości przekaźniki miniaturowe

Przekaźniki miniaturowe przemysłowe do gniazd i obwodów drukowanych tej włoskiej marki to produkty z najwyższej półki. Dzięki sklepowi internetowemu findernet.pl można je kupić w atrakcyjnych cenach. Asortyment naszego sklepu internetowego jest bardzo rozbudowany i kompleksowy. Znaleźć w nim można przekaźniki miniaturowe, interfejsowe, bistabilne, elektromagnetyczne oraz elektromechaniczne o różnych parametrach.

Poszczególne modele przekaźników miniaturowych różnią się między sobą takimi parametrami jak liczba i rodzaj zestyków czy wartość napięcia znamionowego zestyków (na przykład 125 V AC, 230V, 250V), a także zakres temperatur pracy, który może wynosić nawet od -40°C do +125°C. Jeśli nie wiesz, jaki przekaźnik miniaturowy zastosować, zachęcamy do kontaktu. Specjaliści sklepu internetowego findernet.pl pomogą Tobie wybrać odpowiedni produkt.

Sprawdź również: