Przekaźniki miniaturowe 230V i 24V

Jest 1223 produktów

Oferta sklepu przekaźniki24.pl obejmuje min. przekaźniki miniaturowe najwyższej klasy. Stanowią one jedne z najpopularniejszych urządzeń do wzmacniania sygnałów. W bogatym asortymencie naszego sklepu, znajdziesz przekaźniki o zróżnicowanych właściwościach technicznych. Oprócz podstawowych parametrów takich jak producent, typ, czy rozmiar, oferowane produkty możesz także filtrować biorąc pod uwagę napięcie cewki pobór prądu czy konfigurację zestyku.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1223 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1223 elementów

Przekaźniki miniaturowe 230V i 24V

Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie ułatwić naszym Klientom znalezienie pożądanego produktu. Bez względu na to, czy w kręgu Twoich zainteresowań znajduje się przekaźnik 230V AC, czy przekaźnik 24V DC, możesz mieć pewność, że nasi pracownicy zaproponują Ci optymalne rozwiązanie.

Przekaźniki miniaturowe Relpol

W naszej ofercie znajdziesz przekaźniki miniaturowe o szerokim zakresie zastosowań. Pomimo małego rozmiaru, są to urządzenia o dużej funkcjonalności. Świetnie radzą sobie z przeciążeniami i przepięciami, a ich łatwa implementacja sprawia, że nadal są powszechnie wykorzystywane przez elektryków. Oferowane produkty są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z właściwościami technicznymi poszczególnych modeli.

Sprawdź również: