Przekaźniki impulsowe czasowe

Przekaźniki impulsowe to niewielkie urządzenia, zamknięte w obudowie z tworzywa sztucznego. Konstrukcja przekaźników impulsowych pozwala na ich szybki montaż m.in. na szynie DIN, dając im szerokie zastosowanie w przemyśle, jak również automatyce domowej - np. sterowanie pracą żaluzji lub rolet okiennych.

Jest 65 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 65 elementów

Najwyższej jakości przekaźniki impulsowe

Przekaźniki impulsowe czasowe przystosowane są do pracy z prądem stałym lub zmiennym, mogą również współpracować z różnego typu adapterami. Każde urządzenie dostępne w naszym sklepie gwarantuje bezpieczne i precyzyjne działanie w każdych warunkach. Tym, co jest charakterystyczne dla dostępnych tu przekaźników, to wysoki standard wykonania. Powstając w polskich i zagranicznych zakładach produkcyjnych, przekaźniki impulsowe 1Z i 2Z spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa pracy.

Klienci kupujący przekaźniki impulsowe czasowe lub przekaźniki impulsowe krokowe w sklepie findernet, mogą być spokojni o ich trwałość, łatwość montażu i użytkowania, a także szerokie spektrum konfiguracji. Wszystkim tym zaletom towarzyszy przystępna cena i szybka dostawa zamówionych przekaźników.

Sprawdź również: