Przekaźniki przemysłowe elektromagnetyczne

Polecamy przekaźniki przemysłowe elektromagnetyczne marki Finder. Akcesoria oferowane przez tego włoskiego producenta to produkty najwyższej jakości — wytrzymałe, solidne, trwałe, sprawdzające się w trudnych warunkach przemysłowych. Rolą przekaźników jest zapewnienie stabilnej pracy maszyn i urządzeń elektrycznych. Właściwe zasilanie i sterowanie jest ważnym elementem w automatyce. Przekaźniki przemysłowe elektromagnetyczne wykorzystuje się głównie w układach automatyki przemysłowej i energetycznej. Klientom sklepu internetowego Przekaźniki24.pl (dawniej Findernet) oferujemy je w konkurencyjnych cenach.

Jest 1610 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 1610 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 1610 elementów

Niezawodne przekaźniki przemysłowe

Oferta przekaźników przemysłowych w naszym sklepie internetowym jest bardzo bogata i przystępna cenowo. Znajdują się w niej przekaźniki przemysłowe elektromagnetyczne o różnych parametrach. Poszczególne modele różnią się na przykład wymiarami, liczbą zestyków czy wartością prądu znamionowego. Mamy m.in.:

  • przekaźniki przemysłowe 250V,
  • przekaźniki przemysłowe 12V,
  • przekaźnik miniaturowy 5V,
  • przekaźniki przemysłowe 220V.

Dodatkowo nadają się do pracy w szerokim zakresie temperatur — w zależności od wybranego modelu może to być nawet od -40°C do +85°C. Dzięki temu przekaźnik elektromagnetyczny do gniazd i obwodów drukowanych od Przekaźniki24.pl ma bardzo szerokie zastosowanie. Przekaźniki przemysłowe świetnie sprawdzają się w automatyce przemysłowej czy energetyce oraz mają zastosowanie w wielu innych systemach i aplikacjach. Są stosowane w układach sygnalizacji i zabezpieczeń, a także sterowań i napędów elektrycznych. Ich zadaniem jest przełączanie obciążeń dużej mocy z wysokim napięciem, przy niewielkim zużyciu energii.  

Jeśli nie wiesz, jakie przekaźniki przemysłowe wybrać, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

Oferujemy również inne rodzaje przekaźników jak:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!