Czujniki ruchu do domu i na zewnątrz

Czujniki ruchu to urządzenia wykorzystywane w instalacjach alarmowych, monitoringu jak i do włączania oświetlenia. Duży wybór czujników ruchu, pozwala znaleźć model odpowiedni do pracy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Czujniki ruchu dostępne w sklepie findernet.pl to produkty wysokiej klasy, pracujące z dużą dokładnością oraz wyposażone w regulację czułości. Pozwala ona skonfigurować pracę czujnika tak, aby reagował wyłącznie na ruch większych obiektów – np. ludzi, a pomijał mniejsze, np. zwierzęta domowe.

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Rodzaje i warianty czujników

Czujniki ruchu sprzedawane są w wielu wariantach – m.in. czujniki ruchu sufitowe, przeznaczone do pracy wewnątrz pomieszczeń i najczęściej instalowane w ich narożnikach. Czujniki ruchu na zewnątrz to zupełnie inna gama produktów, w których zastosowano bardzo szczelne obudowy, nie przepuszczające wilgoci do wnętrza wrażliwej elektroniki. Ten typ urządzeń jest również inaczej inaczej kalibrowany, dzięki czemu pracuje niezawodnie bez względu na warunki pogodowe i temperaturę otoczenia. Klienci ceniący swoje bezpieczeństwo i sprawowanie kontroli nad nieruchomością, znajdą w tym sklepie zarówno czujniki ruchu do domu, jak również urządzenia przemysłowe.

Zalety czujników ruchu

Czujniki ruchu mogą współpracować nie tylko z instalacjami alarmowymi, ale również oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym. Czujnik wykrywając ruch na podjeździe, może automatycznie uruchomić lampę zewnętrzną, doświetlając drogę do domu. Na takie samej zasadzie działają czujniki ruchu w oświetleniu wewnętrznym, bardzo przydatne np. w ciemnych klatkach schodowych i słabo doświetlonych pomieszczeniach. Oprócz tego że znacząco poprawiają bezpieczeństwo użytkowania budynku, przyczyniają się do oszczędności energii, gdyż oświetlenie samoczynnie się wyłącza po określonym czasie.

Sklep internetowy Findernet oferuje wiele rodzajów czujek ruchu, w tym również czujniki zmierzchu. Zainstalowane na zewnątrz, odpowiadają za uruchomienie oświetlenia kiedy zachodzi słońce lub występuje duże zachmurzenie. Całkowicie bezobsługowe, mogą współpracować z klasycznym oświetleniem, jak również podświetlanymi reklamami zewnętrznymi lub oświetleniem sklepowych witryn.

Sprawdź również: