Przekaźniki nadzorcze i przekaźniki kontroli prądu

Jest 31 produktów

Oferowane przekaźniki nadzorcze radzą sobie świetnie z ochroną systemów elektrycznych. Zapewniają stabilne działanie instalacji oraz doskonale reagują na wahania napięcia. Szeroki wybór produkt sprawia, że z pewnością znajdziesz u nas optymalne rozwiązanie dla siebie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Przekaźniki kontroli prądu

Inwestując w przekaźnik kontroli prądu, masz pewność, że będzie on doskonale spełniał swoje zadanie. Urządzenie bardzo skutecznie monitoruje i kontroluje błędy w sieci, dając użytkownikowi pewność, że działanie całego systemu jest pod stałym nadzorem. Oferowane urządzenia składają się z najnowocześniejszych komponentów elektronicznych oraz wykorzystają technologie, gwarantujące niezawodną pracę w każdych warunkach.

Przekaźniki kontroli temperatury

Proponowane urządzenia stanowią znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się ze znakomicie zabezpieczonej instalacji elektrycznej. Każdy przekaźnik kontroli prądu dostępny w naszej ofercie jest projektowany zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na system trójfazowy, czy jednofazowy, możesz mieć pewność, że zakupione urządzenie spotka się z Twoim zadowoleniem.Dostępne są wersje trójfazowe oraz jednofazowe- daje to duże możliwości w doborze odpowiedniego przekaźnika dostosowanego do Twoich potrzeb.

Sprawdź również: