Przekaźniki czasowe wielofunkcyjne i uniwersalne

Jest 521 produktów

Oferowane przekaźniki czasowe to urządzenia o wyjątkowo satysfakcjonujących parametrach technicznych. Ich głównym zadaniem jest sterowanie czasowe w systemach automatyki. Z powodzeniem można zastosować je zarówno w instalacjach przemysłowych, jak i domowych. Przykładami mogą być systemy wentylacji, oświetlenia lub ogrzewania. Łatwość konfiguracji oraz niski koszt eksploatacji sprawiają, że z przekaźników czasowych korzysta coraz więcej użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jedno, dwu, jak i wielofunkcyjne urządzenia. Niezależnie od wybranego modelu, możesz mieć pewność, że będzie on znakomicie spełniał swoją funkcję.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 521 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 521 elementów

Przekaźniki czasowe wielofunkcyjne

Decydując się na rozwiązanie jakim jest przekaźnik wielofunkcyjny, masz pewność, że Twoja instalacja będzie skonfigurowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zachęcamy do zapoznania się z listą dostępnych modeli. Propozycje zostały dobrane tak, aby każdy mógł wybrać optymalne urządzenia dla siebie. Nasze przekaźniki czasowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią funkcjonalność i niezawodność urządzeń wspomagających automatykę przemysłową i domową.

Przekaźniki czasowe wielofunkcyjne 250v

Oferowane przekaźniki czasowe to urządzenia oferujące takie funkcje jak: opóźnione załączanie, opóźnione rozłączanie, praca cykliczna, zadziałanie po nastawionym czasie. Zachęcamy do zapoznania się z listą dostępnych przekaźników.

Sprawdź również: