Przekaźniki czasowe 230v i 12v

Przekaźniki czasowe 230V pozwalają sterować pracą urządzeń elektrycznych przez określony czas. Zależnie od wybranego modelu, przekaźnik czasowy może uruchamiać urządzenie na czas od pół sekundy do nawet kilkunastu dni. Po tym czasie odbiornik lub urządzenie ulega automatycznemu wyłączeniu, do chwili ponownego wciśnięcia przycisku.

Jest 521 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 521 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 521 elementów

Zastosowanie przekaźników czasowych

Przekaźniki czasowe są powszechnie stosowane w domach, mieszkaniach, firmach i zakładach produkcyjnych. Najpopularniejsze zastosowanie to montaż przy włącznikach oświetlenia na klatkach schodowych. Przekaźnik czasowy automatycznie wyłącza światło po upływie kilku minut, oszczędzając prąd. Przekaźniki czasowe występują w bardzo wielu modelach, odmianach i wariantach.

naszym sklepie można zakupić przekaźniki przystosowane do pracy w instalacjach 230V oraz 12V, a także przekaźniki czasowe. Każdy zakupiony w sklepie przekaźnik czasowy posiada niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, dopuszczające go do pracy pod napięciem. Urządzenia zostały wykonane z trwałych tworzyw i stopów metali, zapewniając długi czas bezawaryjnego użytkowania.

Sprawdź również: