Mostki grzebieniowe do łączenia gniazd

Polecamy wysokiej jakości mostki do przekaźników marki Finder. Ten włoski producent jest znany z jakości wykonania i niezawodności oferowanego osprzętu elektrycznego. Mostki grzebieniowe mogą być montowane poprzez wtyki bezpośrednie. Wiele rozstawów biegunów oraz rozmiarów rastra sprawia, że łatwo jest dopasować mostek grzebieniowy Finder do  rodzaju aplikacji, w którym ma być zastosowany. Mostki do przekaźników w naszym sklepie online dostępne są w przystępnych cenach.

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Mostki do przekaźników — zastosowanie

Mostki to osprzęt elektryczny służący do łączenia ze sobą zacisków jednej listwy zaciskowej. Mostki grzebieniowe to ich rodzaj wykorzystywany w przypadku sąsiadujących ze sobą zacisków, które posiadają zwykle wpust znajdujący się pośrodku i wykorzystywany do mocowania mostku. Mostek grzebieniowy umożliwia połączenie ze sobą pewnej liczby sąsiednich zacisków dla podziału potencjału na kilka sąsiadujących miejsc podłączeń. 

Oferowane przez nas mostki grzebieniowe pasują do przekaźników marki Finder. Należy dobrać wersję kompatybilną z danym rodzajem urządzenia. Dostępne są u nas między innymi mostek grzebieniowy czerwony Finder do gniazd z serii 93,  niebieski do gniazd serii 95 czy mostek trójfazowy.

Mostki do przekaźników znajdują zastosowanie w urządzeniach wykorzystywanych w układach sterowania i sygnalizacji. 

Mostki grzebieniowe i inne akcesoria w sklepie Przekaźniki24.pl 

Mostki grzebieniowe z naszej oferty różnią się od siebie ilością PIN, na przykład 8 czy 16. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, bardzo wytrzymałe i charakteryzują się długą żywotnością. Oprócz nich oferujemy również inne przydatne akcesoria, takie jak obejmy metalowe lub plastikowe, płytki separacyjne czy tabliczki opisowe. 

Ponadto proponujemy duży wybór przekaźników różnego rodzaju, a także inne urządzenia automatyki przemysłowej i budynkowej, w tym: wyłączniki zmierzchowe, ściemniacze, termostaty pokojowe czy termoregulację przemysłową. Nasi sprzedawcy służą specjalistyczną poradą i pomocą w wyborze odpowiedniego urządzenia.