Zegary sterujące i Programatory elektroniczne

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo zegary sterujące różnego typu, takie jak programator elektroniczny, w tym dobowy,  tygodniowy i dzienny. Zegar sterujący wykorzystywany jest do zarządzania czasowego urządzeniami w układach automatyki przemysłowej lub domowej. W naszej ofercie dostępnych jest wiele rodzajów programatorów elektronicznych pochodzących od uznanych producentów, m.in. firmy Finder.

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Programatory elektroniczne — zastosowanie

Z pomocą programatorów czasowych elektronicznych można zaplanować i ustawić czas włączania oraz wyłączania wielu urządzeń elektronicznych. Znajdują one zastosowanie zarówno w automatyce domowej, jak i przemysłowej, w której doskonale sprawdzają się w wielu systemach. 

W budynkach mieszkalnych mogą służyć do sterowania urządzeniami elektrycznymi między innymi: klimatyzacją, wentylacją, roletami zewnętrznymi i wewnętrznymi czy urządzeniami podgrzewającymi wodę. Mogą także odpowiadać za sterowanie oświetleniem w obszarach wspólnych budynków prywatnych oraz użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają się do zarządzania systemem nawadniającym terenów zielonych wokół zabudowań. 

Programatory elektroniczne pozwalają na oszczędności energii elektrycznej, optymalizując jej wykorzystywanie. Aby je skonfigurować, należy nastawić indywidualny program czasowy na tarczy cyfrowej. 

Zegary sterujące przemysłowe i do domu w ofercie Przekaźniki24.pl

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo najwyższej jakości programatory astronomiczne, tygodniowe czy dobowe. Dzięki nim czasowe sterowanie urządzeniami w domu lub w przedsiębiorstwie podniesie ekonomię ich wykorzystania.  

Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakie zegary sterujące wybrać do swoich potrzeb, proponujemy skorzystanie z naszej zaawansowanej wyszukiwarki. Dzięki niej w łatwy sposób można znaleźć produkty według specyfikacji. Można także wybrać odpowiedniego producenta. 

Oprócz zegarów sterujących oferujemy również inne urządzenia do automatyki budynkowej, takie jak: wyłączniki zmierzchowe, ściemniacze, termostaty pokojowe czy termoregulacja przemysłowa. Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty.