Przekaźniki półprzewodnikowe Finder i Relpol

Jest 211 produktów

Proponowane przekaźniki półprzewodnikowe zostały zaprojektowane po to, aby sprawnie sterować obciążeniem prądowym. W tym celu wyposażono je w złącze półprzewodnikowe mocy, za którego działanie odpowiedzialny jest układ zbudowany w oparciu o MOSFET lub TRIAK.
Na szczególną uwagę zasługuje kompaktowy rozmiar urządzeń, który sprawia, że są one alternatywnym rozwiązaniem dla przekaźników elektromagnetycznych. Posiadają większą szybkość łączenia oraz większy prąd przewodzenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 211 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 211 elementów

Przekaźniki półprzewodnikowe do druku

Korzystając z przekaźników półprzewodnikowych dostępnych w naszej ofercie, masz pewność, że będą one funkcjonować bez zarzutu. Z uwagi na to, że zastosowano w nich trwałe i sprawdzone komponenty, gwarantują długotrwałe działanie i niezawodną pracę. Podwyższona żywotność urządzeń jest również spowodowana brakiem podzespołów zużywających się mechanicznie. Oferowane przekaźniki półprzewodnikowe składają się wyłącznie z elementów elektronicznych.

Przekaźniki półprzewodnikowe Finder i Relpol 

Inwestując w nasze rozwiązania, zyskasz pewność, że Twój system jest odpowiednio zabezpieczony. Oferujemy modele zróżnicowane pod względem funkcjonalności oraz parametrów technicznych. Zobacz, co jest aktualnie dostępne w tej kategorii produktów. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź również: