Przekaźniki półprzewodnikowe 230v 12v

Przekaźniki półprzewodnikowe są często stosowane w urządzeniach elektrycznych oraz elektronice – instalowane w gniazdach i obwodach drukowanych. Urządzenia dostępne w sklepie internetowym Przekaźniki24.pl (dawniej Findernet) to przekaźniki półprzewodnikowe dostosowane m.in. do pracy pod napięciem 230 V, 60 V, 48 V, 24 V czy 12 V. Wyróżniają się szczelną, odporną na uszkodzenia mechaniczne obudową z tworzywa sztucznego i posiadają gniazda odporne na korozję, wykonane z najwyższej jakości stopów półprzewodnikowych. Oferujemy produkty znanych i cenionych marek jak Finder czy Elco.

Jest 237 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 237 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 237 elementów

Przekaźniki półprzewodnikowe — wysoka trwałość i cicha praca

Przekaźniki półprzewodnikowe są odpowiedzialne za przełączanie napięcia zmiennego. Ich zaletą jest bardzo cicha praca, wysoka trwałość łączeń, a także szybkość załączania. Pozwala to stosować je we wszystkich rodzajach urządzeń, w których liczy się precyzja pracy i krótki czas uruchomienia. Przekaźniki półprzewodnikowe 1-fazowe czy 3-fazowe przyczyniają się do uproszczenia tworzonej instalacji. Rozdzielają obwody energetyczne od sterujących o mniejszej masie i średnicy. Dzięki wyeliminowaniu ruchomych części w powstałych konstrukcjach ryzyko awarii jest zredukowane do minimum.  

Przekaźniki24.pl specjalizuje się w sprzedaży różnego typu przekaźników elektrycznych, w tym przekaźników półprzewodnikowych interfejsowych czy elektromagnetycznych. Specyfikacja oraz rzeczywiste zdjęcia produktu umieszczone na naszej stronie pozwalają na lepsze poznanie jego zastosowania i właściwości. Niezbędnej pomocy udziela również dział obsługi klienta, dysponujący fachową wiedzą na temat sprzedawanych urządzeń.

Przekaźniki półprzewodnikowe w naszym sklepie to urządzenia najwyższej jakości w korzystnych cenach.

Oferujemy również pozostałe rodzaje przekaźników jak:

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty na stronie!