Przekaźniki półprzewodnikowe 230v 12v

Przekaźniki półprzewodnikowe są często stosowane w urządzeniach elektrycznych oraz elektronice – instalowane w gniazdach i obwodach drukowanych. Przekaźniki półprzewodnikowe dostępne w sklepie internetowym findernet.pl, to urządzenia dostosowane do pracy pod napięciem 230V i 12V. Wyróżniają się szczelną, odporną na uszkodzenia mechaniczne obudową z tworzywa sztucznego i posiadają gniazda odporne na korozję, wykonane z najwyższej jakości stopów półprzewodnikowych.

Jest 248 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 248 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 248 elementów

Przekaźniki półprzewodnikowe - wysoka trwałość i cicha praca

Zaleta jaką posiadają przekaźniki półprzewodnikowe to ich bardzo cicha praca, wysoka trwałość łączeń, a także szybkość załączania. Pozwala to stosować je we wszystkich rodzajach urządzeń, w których liczy się precyzja pracy i krótki czas uruchomienia.

Findernet to sklep specjalizujący się w sprzedaży różnego typu przekaźników elektrycznych. Dokładne poznanie każdego produktu, umożliwia szczegółowa specyfikacja oraz rzeczywiste zdjęcia przekaźnika. Niezbędnej pomocy udziela również dział obsługi klienta, dysponujący fachową wiedzą na temat sprzedawanych urządzeń.W naszym asortymencie znajdziesz przekaźniki półprzewodnikowe dopasowane do Twoich potrzeb w okazyjnej cenie.

Sprawdź również: