Termostaty elektroniczne pokojowe i naścienne

Termostat pokojowy to kolejne z urządzeń automatyki budynkowej dostępne w naszym sklepie internetowym. Znajdą Państwo tutaj wysokiej jakości termostaty elektroniczne, a wśród nich termostaty pokojowe, naścienne czy podtynkowe. Mogą one być stosowane w wielu pomieszczeniach w budynkach użytkowych oraz mieszkalnych. Nasz asortyment pochodzi od sprawdzonych producentów między innymi marki Finder.

Jest 26 produktów.
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Termostaty pokojowe — charakterystyka

Termostat pokojowy jest urządzeniem do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniu. Składa się z układu sterującego odpowiednio włączającego oraz wyłączającego sprzęty grzewcze lub chłodzące, w zależności od panującej temperatury. Dostępne są termostaty pokojowe:

  • analogowe,
  • cyfrowe,
  • cyfrowo-analogowe.

Termostaty elektroniczne są regulowane poprzez przytrzymywanie przycisków „+” i „-”. Można je również wyłączyć całkowicie, używając funkcji OFF. Wtedy na ekranie wyświetlacza nie będzie widocznych regulatorów. Termostaty analogowe programuje się mechanicznie, używając pokrętła. 

Termostaty pokojowe programowalne ułatwiają utrzymanie zadanej temperatury i przyczyniają się do racjonalizacji zużycia energii. Niektóre ich wersje dają możliwość ustawiania czasowego oraz różnicowania temperatury w zależności od pory dnia czy pomieszczenia. 

Termostaty pokojowe w ofercie Przekaźniki24.pl

W naszym sklepie internetowym znajdują się termostaty pokojowe w różnych wersjach, cenie, trybie pracy oraz wyglądzie.  Oferujemy między innymi termostat pokojowy bezprzewodowy, do podłogówki czy elektroniczny termostat grzejnikowy. Bogaty asortyment pozwala na wybór urządzenia, które będzie pasowało do wnętrza pomieszczeń oraz posiadało odpowiednie parametry. W razie problemów z doborem nasi konsultanci służą pomocą. Wszystkie termostaty są najwyższej jakości oraz spełniają światowe wymogi dotyczące bezpieczeństwa. 

Znajdą Państwo u nas również inne urządzenia do automatyki budynkowej, takie jak wyłączniki zmierzchowe, ściemniacze czy zegary sterujące. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!