Jest 223 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 223 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 223 elementów

Polecamy profesjonalne gniazdo przekaźnika oraz akcesoria do przekaźników marki Finder w atrakcyjnych cenach. Produkty tej włoskiej marki są znane i cenione na całym świecie, co jest zasługą wysokiej jakości wykonania, niezawodności oraz bezpieczeństwa użytkowania. Nasz sklep z przekaźnikami ma szeroką ofertę tych urządzeń. 

Gniazda i akcesoria do przekaźników — charakterystyka

Przekaźniki elektryczne odpowiadają za przekazanie sygnału (napięciowego lub prądowego) we wskazane miejsce po zaistnieniu odpowiednich warunków. Gniazda do przekaźników pełnią bardzo ważną funkcję w całej instalacji. Przede wszystkim zapewniają prawidłowy montaż przekaźnika i muszą być pod tym względem dobierane według jego typu. Jest to bardzo ważne także ze względu na ryzyko wystąpienia spięcia w przypadku nieprawidłowego zestawienia z innym osprzętem. 

Gniazdo do przekaźnika w naszym sklepie online oferujemy w wersjach z możliwością montażu na szynę DIN, panel, płytkę PCB, a także takie z możliwością montażu na szynę i panel jednocześnie. Gniazda dostępne są w wersjach z zaciskami sprężynowymi i śrubowymi. Mogą być wyposażone w obejmy metalowe lub klipy plastikowe w zależności od potrzeb. 

Akcesoria do przekaźników, które oferujemy to oprócz gniazda przekaźnika samochodowego, również: podstawa przekaźnika Finder, mostki grzebieniowe czy zestawy montażowe do gniazda przekaźników w dobrych cenach. 

Wysokiej jakości gniazda i akcesoria do przekaźników samochodowych

Oferta gniazd do przekaźników naszego sklepu internetowego jest bardzo bogata. Znajdują się w niej gniazda o różnej liczbie pinów: 4, 5, 8, 11, 14. Oferowane przez nas akcesoria do przekaźników marki Finder są bardzo wytrzymałe i nadają się do pracy w szerokim przedziale temperatur — w zależności od wybranego modelu nawet od -25°C do +70°C. W naszym asortymencie znajduje się gniazdo przekaźnika o stopniu ochrony IP20

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą przekaźników Finder, m.in. przekaźnikiem 12 V z podstawką. Jeśli nie wiesz, jakie gniazda do przekaźników samochodowych wybrać, skontaktuj się z nami. Specjaliści naszego sklepu internetowego służą fachowym doradztwem.

Sprawdź również: