Obniżka! Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny, 24-75V DC 24-240V AC  1P 8A DIN, TEMFS Zobacz większe

Tylko online

Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny, 24-75V DC 24-240V AC 1P 8A DIN, TEMFS

2 P

Nowy

Seria TEMFS
Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy, montowany na szynie DIN - 10 skali czasowych od 0,1 s do 10 dni - dziesięć funkcji.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent ELCO
Ilość zestyków 2 P
Prąd znamionowy (A) 8A
Montaż DIN
Konfiguracja styków DPDT
Materiał styku Au + AgCdO
Podłączenie elektryczne zaciski śrubowe

Więcej informacji

- ilość zestyków: 1P
- materiał zestyku: Au + AgCdO
- wymiary: szerokość 17,5 mm, głębokość 98 mm, wysokość 64 mm
- mocowanie na szynie DIN
- 10 funkcji do wyboru
- zakres czasowy 0,1 s–10 dni

WEJŚCIE
- napięcie zasilające DC: 24–75 V DC
- napięcie zasilające AC: 24–240 V AC
-  pobór mocy (maks. AC): 8,5 V A (2,6 W)

WYJŚCIE
- prąd znamionowy: 8 A
- znamionowe napięcie robocze: 250 V AC / 24 V DC

(A) Opóźnione załączenie Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika następuje odliczanie czasu. Zwarcie wyjściowego zestyku następuje po upływie nastawionego czasu. Odłączenie napięcia z cewki powoduje rozwarcie zestyku wyjściowego. Jeśli czas podania napięcia na cewkę jest krótszy od opóźnienia – styk wyjściowy nie zostanie zwarty.

(B) Opóźnione rozłączenie z sygnałem START Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika sygnał S steruje zestykiem wyjściowym. Zbocze dodatnie sygnału S powoduje zwarcie styku wyjściowego i odliczanie nastawionego czasu. Po upływie tego czasu zostaje rozłączony styk wyjściowy. Jeśli w trakcie odliczania załączony zostanie sygnał S – jego zbocze dodatnie nie wpłynie na stan styku wyjściowego. Odłączenie napięcia z cewki powoduje rozwarcie zestyku wyjściowego.

(C) Opóźnione rozłączenie z sygnałem START Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika sygnał S steruje zestykiem wyjściowym. Zbocze dodatnie sygnału S powoduje zwarcie styku wyjściowego. Jego zbocze ujemne powoduje uruchomienie odliczania czasu. Po upływie tego czasu zostaje rozłączony styk wyjściowy. Jeśli w trakcie odliczania czasu pojawi się ponownie ujemne zbocze sygnału S – czas jest liczony od początku. Jeśli po odliczeniu czasu sygnał S jest włączony – styk wyjściowy pozostaje załączony. Odłączenie napięcia z cewki powoduje rozwarcie zestyku wyjściowego.

(D) Praca cykliczna symetryczna zaczynająca się od pauzy (OFF) Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika następuje odliczanie czasu. Po jego upływie następuje załączenie styku wyjściowego i uruchomienie odmierzania czasu. Po jego upływie zostaje rozłączony styk wyjściowy. Cykl powtarza się do odłączenia napięcia z cewki. Czasy połączenia i rozłączenia styku są równe.

(E) Praca cykliczna symetryczna (rozpoczynająca się od załączenia) Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika następuje zwarcie styku wyjściowego i odliczanie czasu. Po jego upływie następuje rozłączenie styku wyjściowego i uruchomienie odmierzania czasu. Po jego upływie zostaje załączony styk wyjściowy. Cykl powtarza się do odłączenia napięcia z cewki. Czasy połączenia i rozłączenia styku są równe.

(F) Opóźnienie załączania i rozłączania z sygnałem START Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika sygnał S steruje zestykiem wyjściowym. Zbocze dodatnie sygnału S powoduje  odliczanie nastawionego czasu. Po upływie tego czasu zostaje załączony styk wyjściowy. Zbocze ujemne uruchamia odliczanie czasu. Po jego odliczeniu następuje rozłączenie styku wyjściowego. Jeśli czas trwania sygnału S jest krótszy od nastawionego czasu – styk wyjściowy pozostaje rozłączony. Gdy w trakcie odmierzania czasu rozłączania styku wyjściowego pojawi się następne zbocze ujemne sygnału S – następuje ponowne odliczanie czasu. Odłączenie napięcia z cewki powoduje rozwarcie zestyku wyjściowego.

(G) Opóźnione rozłączenie Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika sygnał S steruje zestykiem wyjściowym. Zbocze ujemne powoduje zwarcie styku wyjściowego i odliczanie nastawionego czasu. Po jego odmierzeniu następuje rozłączenie styku wyjściowego. Każde ujemne zbocze sygnału S wywołuje taką sekwencję. Odłączenie napięcia z cewki powoduje rozwarcie zestyku wyjściowego.

(H) Opóźnione rozłączenie Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika następuje zwarcie styku wyjściowego i odliczanie czasu. Po jego upływie następuje rozłączenie styku wyjściowego. Cykl powtarza się do odłączenia napięcia z cewki. Odłączenie napięcia z cewki powoduje rozwarcie zestyku wyjściowego.

(I) Impulsy o zmiennej długości Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika sygnał S steruje zestykiem wyjściowym. Zbocze dodatnie sygnału S powoduje zwarcie styku wyjściowego. Następne zbocze dodatnie sygnały S powoduje rozwarcie styku wyjściowego. Taki cykl trwa do odłączenia napięcia z cewki.

(J) Pojedynczy impuls Po podłączeniu napięcia na cewkę przekaźnika następuje odliczanie czasu. Zwarcie wyjściowego zestyku następuje po upływie nastawionego czasu. Czas zwarcia styku wyjściowego jest ustawiony na 0,5 s. Odłączenie napięcia z cewki powoduje rozwarcie zestyku wyjściowego.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny, 24-75V DC 24-240V AC  1P 8A DIN, TEMFS

Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny, 24-75V DC 24-240V AC 1P 8A DIN, TEMFS

Seria TEMFS
Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy, montowany na szynie DIN - 10 skali czasowych od 0,1 s do 10 dni - dziesięć funkcji.

Napisz opinię