Lista produktów producenta: ELCO

Elco to znany włoski producent przekaźników. Wysoka jakość produktów marki Elco w połączeniu z korzystną ceną sprawia, że są one częstym wyborem profesjonalnych elektryków czy elektroinstalatorów. Przekaźniki tego producenta charakteryzują się bezpieczeństwem użytkowania oraz wytrzymałością i trwałością. Opinie naszych dotychczasowych klientów o tej marce potwierdzają, że przekaźnik Elco to produkt godny uwagi. Dzięki sklepowi internetowemu przekaźniki24.pl te profesjonalne urządzenia są dostępne w Polsce w konkurencyjnych cenach.

Zajmujemy się sprzedażą takich produktów firmy Elco jak przekaźnik półprzewodnikowy, półprzewodnikowy z radiatorem, czasowy wielofunkcyjny, czasowy modułowy, czasowy gwiazda-trójkąt. Polecamy również wąskie moduły przekaźnikowe SSR, z obciążalnością aż do 10A.

Sklep internetowy przekaźniki24.pl to miejsce, gdzie można kupić przekaźniki Elco nie tylko tanio, ale także szybko. Zapewniamy dużą dostępność oraz szybką wysyłkę sprzedawanych produktów, a także fachowe doradztwo odnośnie ich zastosowania.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów